فرار مالیاتی یکی از دغدغه های نظام مالیاتی

به گزارش رسانه مالیاتی ایران، گودرزی، نماینده مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیر کل امور مالیاتی لرستان و نمایندگان اصناف، شناسایی راه های فرار مالیاتی یکی از مهم ترین مسائل مرتبط با نظام مالیاتی شمرد .
نماینده مردم شهرستان بروجرد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: پرداخت مالیات موجب شفاف سازی اقتصادی می‏گردد، باید با تشویق مالیاتی تلاش کرد که از واحدهای تولیدی و اصناف حمایت شود و رفع مشکلات مالیاتی آنان را امری ضروری دانست.
در ادامه ملکشاهی، مدیر کل امور مالیاتی لرستان افزود کارکنان امور مالیاتی استان افرادی دلسوز، کاردان، امین و همراه مردم خواند و از عموم تولیدکنندگان خواست برای مشاوره‌های مالیاتی به کارشناسان خبره این اداره کل مراجعه کنند.
مدیر کل امور مالیاتی لرستان افزود:۸۰ درصد پرونده‌های مالیاتی شهرستان بروجرد که در سال ۹۸قطعی شده‌اند به استناد اظهارات مودیان است که این امر نشانگر میزان اعتماد دو‌ جانبه اداره کل امور مالیاتی و مودیان می باشد.
در ادامه مدیرکل امور مالیاتی لرستان به تبیین بخش‌نامه‌های بخشودگی و ابلاغ الکترونیک پرداخت و به سوالات مالیاتی مطرح شده از سوی نمایندگان اصناف ، پاسخ داد.
در خاتمه، نمایندگان اصناف با اعلام رضایت از امور مالیاتی شهرستان بروجرد، به طرح آسیب‌ها و مشکلات مالی خود در دوران کرونا و نیز مسائل مالیاتی خود پرداختند.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *