نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه سمنان: برخورد قاطع با فرار مالیاتی در اولویت قرار گیرد

به گزارش پایگاه خبری دانستنی آنلاینبه نقل از رسانه مالیاتی ایران، آیت‌ا… شاهچراغی، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه سمنان ضمن تأکید بر مبارزه جدی با تخلفات و فرار مالیاتی، افزود: با فرار مالیاتی باید برخورد جدی صورت بگیرد، فرار مالیاتی جرم است و باکسانی که تخلف مالیاتی دارند حتی اگر بدهکاری آن‌ها اندک است باید برخورد جدی صورت پذیرد.
نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان با اشاره به همراهی خوب اداره کل امور مالیاتی استان با فعالان اقتصادی، کسبه و اصناف عنوان نمود: قطعا کسانی هستند که به‌واسطه برخی مشکلات توان پرداخت مالیات را در شرایط کنونی ندارند، انتظار می‌رود سازمان امور مالیاتی همان‌طوری که در شرایط سخت کرونا تمهیداتی را برای این افراد در نظر گرفته با آنان همراهی نماید.
آیتا… شاهچراغی ضمن تأکید بر جلب رضایت مردم بیان نمود: ضروری است رضایتمندی مردم در اولویت قرار گیرد و همه مسئولین از هیچ کوششی برای جلب رضایت مردم دریغ نورزند، رضایت مردم، رضایت خداوند متعال است.
امام‌جمعه سمنان مردم استان را مردمی ولایتمدار و متدین توصیف نمود و گفت: مردم استان همواره قانون را سرلوحه کار خود قرار داده و در پایبندی و عمل به قانون پیشتاز بوده‌اند.
نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان در پایان کمک به دولت را در شرایط فعلی و جنگ اقتصادی پراهمیت دانست و تصریح کرد: در شرایط تحریم ظالمانه استکبار جهانی فروش نفت به حداقل رسیده و درآمد دولت از طریق مالیات تأمین می‌گردد لذا همان‌طور که مردم پرداخت خمس و زکات را بر خود واجب می‌دانند، پرداخت مالیات هم فریضه و بر همگان واجب است.
در ادامه انوری، مدیرکل امور مالیاتی استان سمنان ، به ارائه گزارشی از روند انجام کار در اداره کل امور مالیاتی استان و عمکرد کلیه کارکنان در تحقق بودجه سال جاری پرداخت.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *