::. مشاوره بیمه تامین اجتماعی .::

شرکت با همت جمعی ازمتخصصان وبهره گیری ازنظرات مشاوران مجرب وکارآزموده همواره تلاش دررسیدن به نتایجی کارا ومتفاوت با استفاده ازآخرین آئین نامه ها وبخشنامه ها ی قانون کاروتامین اجتماعی رادارد.. بخشی از خدمات قابل ارائه به پیمانکاران وکارفرمایان محترم به شرح ذیل می باشند :

۱-بررسي صحت و سقم محاسبات مربوط به اعلام بدهي ها و اوراق مطالباتي كه توسط شعب سازمان تأمين اجتماعي برای كارفرمايان ارسال مي گردد .

۲-رفع اختلاف پیمانکاران وکارفرمایان با سازمان تامین اجتماعی ، بابرعهده گرفتن وكالت كارفرما در مجامع قانوني سازمان تأمين اجتماعي اعم از بدوي و تجديدنظر تهيه لايحه دفاعيه و حضور در جلسات مزبور ( در صورت تمايل كارفرما به همراه آنها ) .

۳-بررسی قراردادها و پروژه هاي پيمانكاري ، ارائه خدمات مشاوره اي قبل و بعد از عقد قرارداد پيمانكاري و پيگيري تا حصول نتيجه مطلوب و قانوني ( با محوریت بیمه سازمان تامین اجتماعی ).

۴-مراجعه به ديوان عدالت اداري در مواردي كه رسيدگي انجام گرفته توسط سازمان تأمين اجتماعي نظر كارفرمایان محترم را تامین نکرده باشد.     

۵-اخذ مفاصاحساب سازمان تامین اجتماعی در رابطه با قراردادها.

۶-برقراری مستمری فوت (بازماندگان)،بازنشستگی وازکارافتادگی.

۷-ارائه خدمات و مشاوره در خصوص حسابرسی بیمه ای و  بازرسي از دفاتر قانوني .

۸-راهنمايي و آموزش كارفرمايان براي تنظيم صحيح ليست و درج مبالغ مشمول بيمه در ليستها و ساير مسائل مرتبط با سازمان تأمين اجتماعي كه به نحوي به پرداختهاي بيمه اي مربوط مي شود . اين امر در شركتها و صنايع بزرگ از الزامات بوده و در كارهاي پيمانكاري از اهميت خاصي برخوردار است .

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *