::. مشاوره بیمه تامین اجتماعی .::

شرکت با همت جمعی ازمتخصصان وبهره گیری ازنظرات مشاوران مجرب وکارآزموده همواره تلاش دررسیدن به نتایجی کارا ومتفاوت با استفاده ازآخرین آئین نامه ها وبخشنامه ها ی قانون کاروتامین اجتماعی رادارد.. بخشی از خدمات قابل ارائه به پیمانکاران وکارفرمایان محترم به شرح ذیل می باشند :

۱-بررسی صحت و سقم محاسبات مربوط به اعلام بدهی ها و اوراق مطالباتی که توسط شعب سازمان تأمین اجتماعی برای کارفرمایان ارسال می گردد .

۲-رفع اختلاف پیمانکاران وکارفرمایان با سازمان تامین اجتماعی ، بابرعهده گرفتن وکالت کارفرما در مجامع قانونی سازمان تأمین اجتماعی اعم از بدوی و تجدیدنظر تهیه لایحه دفاعیه و حضور در جلسات مزبور ( در صورت تمایل کارفرما به همراه آنها ) .

۳-بررسی قراردادها و پروژه های پیمانکاری ، ارائه خدمات مشاوره ای قبل و بعد از عقد قرارداد پیمانکاری و پیگیری تا حصول نتیجه مطلوب و قانونی ( با محوریت بیمه سازمان تامین اجتماعی ).

۴-مراجعه به دیوان عدالت اداری در مواردی که رسیدگی انجام گرفته توسط سازمان تأمین اجتماعی نظر کارفرمایان محترم را تامین نکرده باشد.     

۵-اخذ مفاصاحساب سازمان تامین اجتماعی در رابطه با قراردادها.

۶-برقراری مستمری فوت (بازماندگان)،بازنشستگی وازکارافتادگی.

۷-ارائه خدمات و مشاوره در خصوص حسابرسی بیمه ای و  بازرسی از دفاتر قانونی .

۸-راهنمایی و آموزش کارفرمایان برای تنظیم صحیح لیست و درج مبالغ مشمول بیمه در لیستها و سایر مسائل مرتبط با سازمان تأمین اجتماعی که به نحوی به پرداختهای بیمه ای مربوط می شود . این امر در شرکتها و صنایع بزرگ از الزامات بوده و در کارهای پیمانکاری از اهمیت خاصی برخوردار است .

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *