::. مشاوره بیمه تامین اجتماعی .::

شرکت با همت جمعی ازمتخصصان وبهره گیری ازنظرات مشاوران مجرب وکارآزموده همواره تلاش دررسیدن به نتایجی کارا ومتفاوت با استفاده ازآخرین آئین نامه ها وبخشنامه ها ی قانون کاروتامین اجتماعی رادارد.. بخشی از خدمات قابل ارائه به پیمانکاران وکارفرمایان محترم به شرح ذیل می باشند :

۱-بررسي صحت و سقم محاسبات مربوط به اعلام بدهي ها و اوراق مطالباتي كه توسط شعب سازمان تأمين اجتماعي برای كارفرمايان ارسال مي گردد .

۲-رفع اختلاف پیمانکاران وکارفرمایان با سازمان تامین اجتماعی ، بابرعهده گرفتن وكالت كارفرما در مجامع قانوني سازمان تأمين اجتماعي اعم از بدوي و تجديدنظر تهيه لايحه دفاعيه و حضور در جلسات مزبور ( در صورت تمايل كارفرما به همراه آنها ) .

۳-بررسی قراردادها و پروژه هاي پيمانكاري ، ارائه خدمات مشاوره اي قبل و بعد از عقد قرارداد پيمانكاري و پيگيري تا حصول نتيجه مطلوب و قانوني ( با محوریت بیمه سازمان تامین اجتماعی ).

۴-مراجعه به ديوان عدالت اداري در مواردي كه رسيدگي انجام گرفته توسط سازمان تأمين اجتماعي نظر كارفرمایان محترم را تامین نکرده باشد.     

۵-اخذ مفاصاحساب سازمان تامین اجتماعی در رابطه با قراردادها.

۶-برقراری مستمری فوت (بازماندگان)،بازنشستگی وازکارافتادگی.

۷-ارائه خدمات و مشاوره در خصوص حسابرسی بیمه ای و  بازرسي از دفاتر قانوني .

۸-راهنمايي و آموزش كارفرمايان براي تنظيم صحيح ليست و درج مبالغ مشمول بيمه در ليستها و ساير مسائل مرتبط با سازمان تأمين اجتماعي كه به نحوي به پرداختهاي بيمه اي مربوط مي شود . اين امر در شركتها و صنايع بزرگ از الزامات بوده و در كارهاي پيمانكاري از اهميت خاصي برخوردار است .

براي تماس با مشاوران بیمه و تامین اجتماعی اينجا كليك نماييد … و يا با شماره هاي زير تماس حاصل فرماييد

تلفن :         ۰۲۱۸۸۵۴۹۲۴۱